Propojujeme světy.
Jsme místem k práci,
setkávání, zdrojem inspirace
Místo pro Váš růst.

Proč to
děláme?

Naším cílem je pomáhat profesionálům z různých oblastí růst, vzájemně se obohacovat, předávat si zkušenosti a tím kultivovat naši ekonomiku a potažmo celou společnost. Naší misí je přispět k “modernímu Česku”. Vidíme smysl v celoživotním vzdělávání a skrze naše odborné konference, vzdělávací akce, programy, mentorignové platformy, kulaté stoly a networkingové eventy příspíváme k jejímu naplnění

Jak vám
pomůžeme

Podporujeme
podnikání

Přispíváme k budování moderního Česka. Programem DoToho! rozvíjíme SMEs, Ment2Grow akceleruje B2B startupy a Yodas inspiruje majitele firem.

Vzděláváme a inspirujeme

Neustále nám i vám rozšiřujeme obzory. Pořádáme přednášky, panelové diskuze, networkingy, kulaté stoly i neformální setkání u sklenky prosecca. 

Propojujeme

Budujeme váš sociální kapitál. Propojujeme malé podnikatele s velkými, firmy s neziskem, politiky, akademiky, investory i umělce. U nás se rodí cenné vazby.

Poznejte náš tým

Zakladatelé

Tým

Náš příběh

V roce 2016 v Praze ještě málokdo vůbec věděl, co je to coworking. Našim zakladatelům tak chybělo nejen místo pro práci, ale hlavně reprezentativní místo, kde by se mohli potkat s klienty i týmem. Chtěli ale zároveň něco víc než to,hledali prostor s atmosférou, kde o ně bude kompletně postaráno a kde potkají podobně smýšlející lidi z byznys komunity.

Nenašli ho – a tak nezbývalo než si takové místo přímo v srdci historické Prahy založit.

Od té doby už ale Opero mnohonásobně přesáhlo svůj původní účel. Dávno k nám nechodíte jen pracovat. Setkáváte se tu, spolupracujete, přicházíte na naše události a zapojujete se do mentoringových programů. Vytváříte komunitu, o jaké naši zakladatelé před lety jen snili. A co bude dál? To uvidíme. Název Opero vychází z titulu knihy Umberta Ecca „opera aperta“, tedy otevřené dílo, které roste a mění se spolu s vámi.

Z historie Štencova domu

Pár minut chůze od Staroměstského náměstí stojí Štencův dům. Místo s geniem loci a domov Opera. Budovu navrhl přední architekt Otakar Novotný počátkem 20. století. Ve své době šlo o nejmodernější tiskařský dům ve střední Evropě. Díky zakladateli a jeho vůdčí roli ve spolku Mánes se zde scházely osobnosti české kultury, jako byl Max Švabinský, Jan Štursa nebo Jan Kotěra. Rodila se tu zásadní díla českého uměleckého dědictví a tříbil společenský život.

Opero navazuje na tradici setkávání a píše moderní historii Štencova domu. Budete u toho s námi?

Opero historyOpero history
Opero history
Naši partneři

Řekli o nás

Přečtěte si, jak se o našich aktivitách mluví v médiích, jak se tu líbí našim klientům a co se v Operu aktuálně děje. To vše na blogu.

Jak se můžu stát členem?

Opero jsme vytvořili na míru všem profesionálům. Je ideální pro ty, kteří hledají
reprezentativní a pohodlné zázemí pro občasnou i každodenní práci v centru Prahy.
Klademe důraz na individuální a lidský přístup. Chceme, abyste se díky našim
aktivitám posouvali kupředu a váš byznys vzkvétal.

Connect

Rozšiřte svou síť kontaktů a nechte se zvát na akce.

Meet

Potkávejte se a příležitostně pracujte v Operu.

Seat

Využívejte Opero jako svou druhou kancelář.

Vlastní stůl

Vaše pracovní a společenská základna bez omezení.
2 - 8 členství v ceně

Kancelář

Opero vám nabízí 11 kanceláří, vhodných pro tým i jednotlivce, kteří hledají úplné soukromí pro práci a zároveň chtějí mít všechny výhody členství v Operu.

Day Pass

Využijte Opero k práci v příjemném prostředí či důležitá jednání jednorázově. Jednodenní vstup zaplatíte na recepci při příchodu, nemusíte ho rezervovat.

Nenechte si nic uniknout.

Připravujeme pro vás novinky z byznysu, chystáme workshopy, diskuze a další vzdělávací i společenské akce.
Chcete být u toho?
  • Odesláním formuláře souhlasím se zasíláním obchodních sdělení od Opero s.r.o. Zadané údaje zpracováváme dle naší ochrany osobních údajů a našich zásad zpracování osobních údajů.
Chcete se stát součástí týmu Opera?
Opero s.r.o.
Salvátorská 931/8
110 00, Praha 1
Otevřeno:
Po - Pá: 8:00 - 20:00
So - Ne: otevřeno po domluvě
Kontakt:
+420 777 167 376
recepce@opero.cz
Sledujte nás
2024 Opero | Všechna práva vyhrazena | Zásady zpracování osobních údajů