Tvoříme projekty, vzdělávací akce a programy na podporu podnikání. Přinášíme důležitá témata. Kultivujeme debatu o budoucnosti české společnosti.

Podpora podnikání

Jste start-up, začínající podnikatel či už etablovaný byznys? Pro každého z vás máme širokou paletu možností, jak posunout dál sebe i vaše podnikání, jak a čím se vzdělávat, s kým se propojit. Jak na to? Vyberte si z našich podnikatelských programů. Nenašli jste? Ozvěte se, poradíme vám.

Mentoringový program DoToho! pomáhá malým a středním firmám růst. Propojuje podnikatele se zkušenými mentory, zakládá na praktických zkušenostech, znalostech a práci na sobě. Programem prošlo již přes 500 firem a ambice jsou ještě větší.

Pro B2B start-upy s ambicí expandovat do zahraničí, je mnohdy těžké rozšířit síť partnerů, klientů a investorů a dostat svůj produkt do světa. Právě proto tvoříme akcelerátor Ment2Grow, který vám otevře nové možnosti.

Cílem programu pro zakladatele a majitele firem je nalézt odpovědi na klíčové otázky zejména z oblasti byznysu. Základním principem je vzájemné sdílení v uzavřené skupině pečlivě vybraných profesionálů, kteří řeší obdobné situace.

Další projekty

Povinnou školní docházkou to nekončí. V Operu věříme, že celoživotní vzdělávání je budoucnost. Přinášíme důležitá témata, pomáháme vám nejen chápat, ale i ovlivňovat to, co se děje v ekonomice, byznysu, vědě, technologiích, politice a dalších stěžejních oblastech. Organizujeme rozmanité akce, od vzdělávacích konferencí přes zábavné večerní talk show až po neformální networking. Stačí si vybrat.

Partneři našich projektů
Stanete se naším partnerem v rozvoji společnosti?

Jak se můžu stát členem?

Opero jsme vytvořili na míru všem profesionálům. Je ideální pro ty, kteří hledají
reprezentativní a pohodlné zázemí pro občasnou i každodenní práci v centru Prahy.
Klademe důraz na individuální a lidský přístup. Chceme, abyste se díky našim
aktivitám posouvali kupředu a váš byznys vzkvétal.

Connect

Rozšiřte svou síť kontaktů a nechte se zvát na akce.

Meet

Potkávejte se a příležitostně pracujte v Operu.

Seat

Využívejte Opero jako svou druhou kancelář.

Vlastní stůl

Vaše pracovní a společenská základna bez omezení.
2 - 8 členství v ceně

Kancelář

Opero vám nabízí 11 kanceláří, vhodných pro tým i jednotlivce, kteří hledají úplné soukromí pro práci a zároveň chtějí mít všechny výhody členství v Operu.

Day Pass

Využijte Opero k práci v příjemném prostředí či důležitá jednání jednorázově. Jednodenní vstup zaplatíte na recepci při příchodu, nemusíte ho rezervovat.

Nenechte si nic uniknout.

Připravujeme pro vás novinky z byznysu, chystáme workshopy, diskuze a další vzdělávací i společenské akce.
Chcete být u toho?
  • Odesláním formuláře souhlasím se zasíláním obchodních sdělení od Opero s.r.o. Zadané údaje zpracováváme dle naší ochrany osobních údajů a našich zásad zpracování osobních údajů.
Chcete se stát součástí týmu Opera?
Opero s.r.o.
Salvátorská 931/8
110 00, Praha 1
Otevřeno:
Po - Pá: 8:00 - 20:00
So - Ne: otevřeno po domluvě
Kontakt:
+420 777 167 376
recepce@opero.cz
Sledujte nás
2024 Opero | Všechna práva vyhrazena | Zásady zpracování osobních údajů