Jedinečný prostor s
příběhem v srdci Prahy

Reprezentativní, profesionální, přesto přátelský. Unikátní prostor pro vaše schůzky, jednání, práci i akce. Velké i malé zasedací místnosti, soukromá kavárna, venkovní terasy i skrytá zákoutí.

Aktuálně

12.03.2024

Moderní kanceláře s geniem loci Starého Města

Historická budova, nebo moderní designový interiér? Není třeba dělat kompromisy. V Operu můžete mít obojí a k tomu spoustu dalších výhod a benefitů.

Zasedací místnosti

V Operu je k dispozici pět profesionálně vybavených zasedacích místností, které můžete využít pro jednání, konference, kreativní workshopy a další formální či neformální setkání. Prostory vám rádi uzpůsobíme přesně pro váš event včetně techniky, občerstvení a dalších služeb. V létě vám navíc můžeme připravit netradiční prostor pro jednání pod širým nebem na naší krásné terase.

Otakar

Ideální pro tiskovou konferenci, workshop, networking Vzdušná místnost s výhledem na kostel sv. Salvátora. Najdete v ní projektor, kvalitní ozvučení i vlastní kuchyňku.

41 m² / 34 osob
4 200 / hodina

Štenc

Ideální pro jednání s klientem, uzavírání smluv, prezentace Oceněná Zasedačka roku. Vybavili jsme ji velkou obrazovkou, konferenčním mikrofonem a Apple TV.

28 m² / 10 osob
1 400 / hodina

Salvátor

Ideální pro brainstorming, kreativní workshop, seminář Barevná místnost, kde vznikají nápady. S obrovskou popisovatelnou stěnou, projektorem a variabilními stoly.

28 m² / 20 osob
1 200 / hodina

Maxmilián

Ideální pro jednání s klienty, prezentace, setkání týmu Vzdušná prosklená místnost. S popisovatelnou stěnou, projektorem a flipchartem.

13 m² / 6 osob
700 / hodina

Viola

Ideální pro neformální jednání, meeting, koučink, mentoring Důvěrný prostor pro jednání s malou terasou.

13 m² / 4 osob
450 / hodina

Mánes

Ideální pro delší jednání, prezentaci, celodenní týmovou poradu.

28 m² / 8 osob
1 200 / hodina

Prostor pro
Vaši akci

Opero nabízí prostor s dechberoucí architekturou pro všechny typy vzdělávacích, kulturních a společenských akcí. Prvky moderního interiéru a propojení vnitřního a venkovního prostoru dodává místu neopakovatelnou atmosféru. K dispozici je osvětlovací technika, ozvučení, mikrofony, projektor a další potřebné vybavení. Uspořádejte u nás nezapomenutelný event a nechte nás se o vše postarat.

Coworking

Jedinečná atmosféra historických prostor Štencova domu a reprezentativní pracovní zázemí v srdci Prahy. Poskytneme vám klidné místo pro práci i setkávání a získáte také přístup na pravidelné události s pestrou komunitou našich členů. Posuňte s námi svůj byznys o krok dál. K dispozici je také soukromá kavárna pro vás a vaše hosty. Pracujte v inspirativním prostoru, kde se potkává historie s moderním designem. Usaďte se uvnitř či venku na terase, u stolu nebo na pohodlném gauči, zkrátka přesně tak, jak Vám to bude nejlépe vyhovovat.

Flexibilní prostor

Využijte Opero k práci v příjemném prostředí či důležitá jednání jednorázově. Jednodenní vstup zaplatíte na recepci při příchodu, nemusíte ho rezervovat.

Vlastní stůl

Vaše individuální zázemí v útulném sdíleném prostoru. Vlastní stůl je ideální pro ty, kteří chtějí nerušeně pracovat kdykoliv potřebují a zároveň být v kolektivu ostatních profesionálů.

Kancelář

V Operu najdete 11 kanceláří vhodných pro tým i jednotlivce. kteří hledají úplné soukromí pro práci i komunikaci a zároveň chtějí mít všechny další výhody členství v klubu na dosah ruky. Umístit u nás můžete i sídlo Vaší firmy.

Kavárna

Užijte si vynikající kávu a občerstvení v příjemném prostředí. V naší kavárně najdete ideální místo pro setkání s kolegy i klienty, pro relaxaci v průběhu dne i po práci. S přátelským personálem a výborným obměňujícím se menu od Vinografu se u nás budete cítit jako doma a jen těžko odoláte lákavým snídaním či obědům. Ke kavárně přiléhá také příjemná terasa, která je vám vždy k dispozici pro práci či setkávání pod širým nebem či v příjemném stínu slunečníků.

Jak se můžu stát členem?

Opero jsme vytvořili na míru všem profesionálům. Je ideální pro ty, kteří hledají
reprezentativní a pohodlné zázemí pro občasnou i každodenní práci v centru Prahy.
Klademe důraz na individuální a lidský přístup. Chceme, abyste se díky našim
aktivitám posouvali kupředu a váš byznys vzkvétal.

Connect

Rozšiřte svou síť kontaktů a nechte se zvát na akce.

Meet

Potkávejte se a příležitostně pracujte v Operu.

Seat

Využívejte Opero jako svou druhou kancelář.

Vlastní stůl

Vaše pracovní a společenská základna bez omezení.
2 - 8 členství v ceně

Kancelář

Opero vám nabízí 11 kanceláří, vhodných pro tým i jednotlivce, kteří hledají úplné soukromí pro práci a zároveň chtějí mít všechny výhody členství v Operu.

Day Pass

Využijte Opero k práci v příjemném prostředí či důležitá jednání jednorázově. Jednodenní vstup zaplatíte na recepci při příchodu, nemusíte ho rezervovat.

Nenechte si nic uniknout.

Připravujeme pro vás novinky z byznysu, chystáme workshopy, diskuze a další vzdělávací i společenské akce.
Chcete být u toho?
  • Odesláním formuláře souhlasím se zasíláním obchodních sdělení od Opero s.r.o. Zadané údaje zpracováváme dle naší ochrany osobních údajů a našich zásad zpracování osobních údajů.
Chcete se stát součástí týmu Opera?
Opero s.r.o.
Salvátorská 931/8
110 00, Praha 1
Otevřeno:
Po - Pá: 8:00 - 20:00
So - Ne: otevřeno po domluvě
Kontakt:
+420 777 167 376
recepce@opero.cz
Sledujte nás
2024 Opero | Všechna práva vyhrazena | Zásady zpracování osobních údajů